FAQ

Náš tým Vám rád zodpoví Vaše dotazy

Na co se často ptáte

Zajímají Vás detailní informace o našich službách? Není Vám jedno, čím Vaše auto myjeme, a chcete o tom mít přehled? Chcete vědět, jak probíhá obslužné mytí v našem mycím centru? Na Vaše časté otázky odpovídáme rovnou, abyste měli veškeré důležité informace pohromadě. Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Potom nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme veškeré informace.

Velmi důležitá věc. Nejen z hlediska krásy, ale i ochrany laku. Veškerá směs soli a různých chemických přípravků na silnici má velký podíl na narušení laku a zejména rezavění spodních částí jako jsou prahy nebo nárazníky. Kvalitním ručním mytím prodlužujeme kvalitu laku a jeho trvanlivost. 

V tomto případě jsme pro tyto vozy udělali speciální program. Náš expresní balíček PROGRAM "EXPRESS" je tou správnou variantou. Je to zkrácený kompletní program DELUXE, který je cenově přijatelnější. Cena je 1 800 Kč!
Je důležité, aby nás o tom nejlépe zákazník informoval. Pokud tak neučinní, tak jsme zde proškolený tým a poznáme, že ochrana na laku je. V lepším případě musí být, nejlépe na zadním skle, umístěn štítek, který indikuje aplikaci keramické ochrany. Dále postupujeme klasickým mytím a přidáváme speciální šampón, který dovyživuje keramiku a obnovuje lesk vozu.
Provozovna AUTO STYLE CITY se nachází v prvním podzemním podlaží parkoviště CITYPARK Jihlava. Při příjezdu do parkoviště zahlédnete na pravé straně červené prostory, kde probíhá čištění. Pro lepší orientaci jsou na sloupech u příjezdu na parkoviště umístěny poutače. Už z dálky uvidíte naše logo, určitě k nám trefíte.
Každý program trvá jinak dlouho. Záleží tedy na konkrétním zvoleném programu. V případě běžného znečištění vozidla trvá nejkratší mycí program 20 minut, pokud si vyberete komplexní program pro čištění interiéru i exteriéru, může trvat až 300 minut. Délka mytí a čištění se také odvíjí od stavu vozidla.
Pravděpodobnost okamžitého čištění vozu je poměrně nízká. Ojediněle můžeme mít nárazově volnou kapacitu. Nejlepší způsob, jak si zajistit, že se budeme moci věnovat Vašemu vozu, je vždy zavolat na telefon +420 775 511 500 a domluvit se na termínu přímo s vedoucím provozovny, nebo vyplňte rezervaci on-line.
Z naší nabídky je nejvýhodnější program DELUXE. Jedná se o kompletní čištění tzv. "suchou cestou". Kompletně se umyje exteriér a následně vyčistí interiér. Detailnější popis najdete v sekci služby.
K mytí exteriéru vozů využíváme osvědčenou a certifikované přípravky značky KOCH. Jedná se o certifikovanou chemii, kterou užívají a doporučují přední automobilky jako jsou PORSCHE, VOLKSWAGEN nebo ŠKODA.
Při příjezdu k provozovně najdete nápadně vyznačený PŘEDÁVACÍ PROSTOR. Zde můžete zaparkovat Váš vůz nebo zastavit před ním.
Ano. Přijímáme platební karty. Samozřejmě u nás na provozovně zaplatíte také hotovostí. Nepřijímáme pouze karty CCS.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Váš dotaz:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.